• Indukcijas elektromotors apvieno lielu veiktspēju ar lielu izturīgumu un ilgu darbmūžu.
  • Šļūtenes rullis
Vieglai šļūtenes satīšanai un uzglabāšanai aprīkots ar metāla vadīklu.
  • Rotējoša sprausla nodrošina precīzu, augstu tīrīšanas veiktspēju un palīdz jums efektīvi atbrīvoties no noturīgiem netīrumiem.
  • Spiediena kontrole
Ūdens plūsma un darba spiediens ir lieliski regulējams, izmantojot spiediena kontroli, lai jūs neizlietotu vairāk ūdens, nekā nepieciešams. Spiediena kontrole arī nodrošina darba spiedienu, lietojot dažādus sprauslas uzgaļus un akesuārus.
  • Lieli un robusti riteņi
Viegla kustība un uzticama saķere uz nelīdzenas virsmas, ar lieliem riteņiem, kas ir piemontēti metāla asij, ilgākam ierīces darbmūžam.
  • Piederumu uzglabāšana
Visus iekļautos piederumus var kārtīgi uzglabāt uz ierīces vieglai piekļuvei un efektīvākam darbam
  • Misiņa sūkņa galva
Sūkņa galva ir īpaši izturīga, izgatavota no misiņa, kas samazina lūzuma risku un nodrošina izcilu ilgtermiņa veiktspēju.

Augstspiediena mazgātājs Husqvarna PW 480

970468301
Novērtējums 

Liels un jaudīgs augstspiediena mazgātājs ar robustu un funkcionālu dizainu, būvēts, lai paveiktu smagus tīrīšanas darbus.

€617,00
AR PVN
Daudzums
Pieejams uz pasūtījumu

 

Droši pirkumi

 

Ātra piegāde

 

14 dienu preču atgriešana

Apraksts

Liels un jaudīgs augstspiediena mazgātājs ar robustu un funkcionālu dizainu, būvēts, lai paveiktu smagus tīrīšanas darbus. Ar spiediena kontroli jūs varat regulēt ūdens plūsmu un darba spiedienu, pielāgojot savām vajadzībām. Tam ir iebūvēta mazgāšanas līdzekļa tvertne, kura ir regulējama no priekšējā paneļa. Sūkņa misiņa galva nodrošina ilgstošu produkta veiktspēju. Komplektā iekļauta, ar tēraudu armēta, augstspiediena šļūtene. Pistole ir aprīkota ar mazas pretestības slēdzi, lai samazinātu slodzi uz rokām. Indukcijas motors sniedz uzticamu darbību, un alumīnija rokturis palīdz iekārtas transportēšanā. Papildus ērtībai tam ir ātrie šļūteņu savienojumi, lieli transporta riteņi un gara pistoles konstrukcija. Pistolei ir divi kustīgie savienojumi, sprauslas regulēšanai un ātrai savienošanai. Piederumus iespējams glabāt uz iekārtas, šļūtenei ir papildus vadīkla un rullis, un strāvas vads ir satinams uz korpusa sāna. Komplektā iekļautas divas sprauslas.

Tehniskā specifikācija
970468301

Datu lapa

Maks. spiediens, bar
180
Ūdens plūsma, l/h
540-610
Nominālā strāva, A
12.6
Šļūtenes garums, m
13
Recenzijas

Write your review

Augstspiediena mazgātājs Husqvarna PW 480

Augstspiediena mazgātājs Husqvarna PW 480

Liels un jaudīgs augstspiediena mazgātājs ar robustu un funkcionālu dizainu, būvēts, lai paveiktu smagus tīrīšanas darbus.

Write your review
7 līdzīgi produkti:

Kods: 967677601

Zīmols: Husqvarna

Augstspiediena mazgātājs Husqvarna PW 345C

Review(s): 0

Augsta veiktspēja, robusta un mērķtiecīga konstrukcija un izcili rezultāti ir galvenās šā augstspiediena mazgātāja īpašības, kurš ir piemērots tādiem prasīgiem darbiem kā transportlīdzekļi un akmens sienas.

Cena €313,00
Vairāk
Pieejams