Par mums

Esam jauns perspektīvs uzņēmums, kas dibināts 2016. gada nogalē un pārstāvam pasaulē vadošos meža un dārza tehnikas zīmolus,– Husqvarna, McCulloch, Jonsered, Gardena un Oleo Mac.

Mūsu uzņēmuma galvenais mērķis ir piedāvāt augstas kvalitātes un mūsdienu prasībām atbilstošus tehnikas izstrādājumus, kā arī nodrošināt garantijas un pēcgarantijas laikā iegādātās tehnikas apkopi un remontu.

Neskatoties uz to, ka uzņēmums ir jauns, mūsu komandā strādā tikai pieredzējuši un profesionāli pārdevēji/konsultanti. Tie vienmēr spēs Jums ieteikt vispiemērotāko risinājumu atbilstošajā dzīves situācijā. Gada laikā esam kļuvuši par reģiona līderi meža un dārza tehnikas tirdzniecībā un apkalpošanā, ko pierāda ne tikai pozitīvās atsauksmes, bet arī klientu skaita pieaugums.

Dzīves straujais ritms un ražotāju inovatīvā pieeja tehnikas izstrādē, neļauj stāvēt uz vietas, bet liek pilnveidot meistaru zināšanas dažādos semināros un apmācībās. Līdz ar to tiek piemērotas jaunas pieejas tehnikas izstrādājumu remontam. 

Mūsu servisa meistari nodarbojas ne tikai ar detaļu nomaiņu, bet piemeklē katra klienta individuālām vajadzībām visatbilstošāko un pieņemamāko risinājumu.

SIA "Verktig" misija ir nodrošināt uz klientu vajadzībām orientētu darbību ar mērķi, tuvāko 2-3 gadu laikā būt ne tikai sava reģiona līderim, bet ieņemt daudz plašāku reģionālo tirgu.