• Automower® Connect
Automower® Connect sniegs jums pilnīgas kontroles iespējas. Jūs varat likt tam uzsākt darbu, apturēts to, atgriezties uzlādes stacijā, kā arī pārbaudīt un mainīt iestatījumus. Robotizētā zāles pļāvēja zādzības gadījumā jūs saņemsiet trauksmes paziņojumu un varēsiet izsekot tā atrašanās vietu, lai kur arī jūs atrastos.
  • GPS navigācija
Iebūvēta GPS sistēma nosaka dārza karti, ieskaitot robežvada un vadošā vada atrašanas vietu. Husqvarna Automower® reģistrēs, kuras dārza daļas tas pļaus un noteiks kustības virzienu. Tas nodrošina optimizētu dārza pārklājumu un izcilus pļaušanas rezultātus.
  • LED priekšējie gaismas lukturi
Efektīvi LED lukturi labākai redzamībai un kontrolei arī diennakts tumšajā laikā. Gaismas sāk mirgot arī tad, ja tiek traucēta darbība.
  • Lieliska mijiedarbība
Visi ar Automower® Connect aprīkotie robotizētie zāles pļāvēji ir savienojami ar Amazon Alexa un Google Home. Nepieciešams tikai dot balss komandu viedajam skaļrunim, un Husqvarna Automower® steigs to izpildīt. Jūs varat lietot tādas biežākās komandas kā START, STOP, PARK un statusa ziņojumus vienkārši pajautājot savam balss asistentam.
  • Kluss
Pateicoties Automower® unikālajai pļaušanas sistēmai, tas darbojas ļoti diskrēti, klusi un tikai tad, kad jūs to vēlaties.
  • Unikāla pļaušanas sistēma
Nopļauj zāli pamazām, bet bieži, tādējādi panākot veselīga zāliena izskatu. Aprīkots ar asiem, izturīga karbona tērauda asmeņiem, kas uzmontēti robustai pļaušanas diska sistēmai - labākai pļaušanai un mazākam enerģijas patēriņam.

Robotizētie zāles pļāvēji Husqvarna Automower AM315X

967852711

Husqvarna Automower® 315X - premium modelis X-line modeļu klāstā.

€2279,00
AR PVN
Daudzums
Pieejams uz pasūtījumu

 

Droši pirkumi

 

Ātra piegāde

 

14 dienu preču atgriešana

Apraksts

Husqvarna Automower® 315X - premium modelis X-line modeļu klāstā. Tas pļauj sarežģītus dārzus, platībā līdz 1600 m2, tiekot galā ar šaurām ejām un slīpumiem līdz 40% un nelīdzenu reljefu. Kā X-line modeļu klāsta pārstāvim, tam ir Automower® Connect ar GPS sekošanas funkciju zādzības gadījumā, GPS atbalstītu navigāciju, X-Line dizains ar LED gaismām, priekšējais gumijas bamperis un īpaši krāsotas riteņu uzlikas. Automower® Connect ļauj jums uzturēt kontroli: sekojiet, mijiedarbojieties un esiet informēts par pļāvēja darbību, izmantojot viedtālruni, neatkarīgi no vietas pasaulē, kurā atrodaties.

Tehniskā specifikācija
967852711

Datu lapa

Darba laukums (±20%)
1600 m²
Informācijas panelis
Liels LCD displejs
Akumulatora tips
Li-Ion
Akumulatora jauda
2.0 Ah
Aptuvenais uzlādes laiks
60 min
Vidējais pļaušanas laiks ar vienu uzlādi
70 min
Enerģijas patēriņš pļaušanas laikā
25 W
Uzlādēšanas sistēma
Automātiska
Pļaušanas augstums, min-max
20 – 60 mm
Pļaušanas platums
22 cm
Pļaušanas mehānisms
3 rotējoši pļaušanas naži
Garantētais trokšņa līmenis
60 dB(A)
Maksimālais darba platības slīpums
40 %
Svars
10.0 kg
Recenzijas
Grade 

If they make a robot to cut hedge I am in.

Be sure to add the installation package to your cart separately when you order the Automower. Otherwise, the Husqvarna installers will not know to contact you.
I feel this is one of the best investments a home owner can make for their lawn.
And it sure is nice to see a manicured lawn when ever you look out the door.

Write your review

Robotizētie zāles pļāvēji Husqvarna Automower AM315X

Robotizētie zāles pļāvēji Husqvarna Automower AM315X

Husqvarna Automower® 315X - premium modelis X-line modeļu klāstā.

Write your review
8 līdzīgi produkti: