Robotizētie zāles pļāvēji Husqvarna Automower AM305
  • Robotizētie zāles pļāvēji Husqvarna Automower AM305
  • Izcili pļaušanas rezultāti
Pateicoties Husqvarna Automower® dažādajiem pļaušanas virzieniem, kur zāle tiek maigi nogriezta no visām pusēm, ir perfekti nopļauta un izskatās gluži kā paklājs. Aizkavē sūnu veidošanos.
  • Viegla tīrīšana
Robotizētā zāles pļāvēja augšējo un apakšējo daļu var mazgāt ar dārza šļūteni. Izmantojot pievienoto apkopes rīku, pārsegu var viegli noņemt, lai to būtu vieglāk notīrīt.
  • Kluss
Pateicoties Automower® unikālajai pļaušanas sistēmai, tas darbojas ļoti diskrēti, klusi un tikai tad, kad jūs to vēlaties.
  • Unikāla pļaušanas sistēma
Nopļauj zāli pamazām, bet bieži, tādējādi panākot veselīga zāliena izskatu. Aprīkots ar asiem, izturīga karbona tērauda asmeņiem, kas uzmontēti robustai pļaušanas diska sistēmai - labākai pļaušanai un mazākam enerģijas patēriņam.
  • Piemērots sarežģītiem zālājiem
Riteņi ar lielu protektoru teicamai saķerei pat uz slidena zāliena. Robotizētais zāles pļāvējs ir piemērota darbam pat 40% slīpumā.
  • Aprīkots ar signalizāciju/PIN kodu
Dažādi pretnozagšanas aizsardzības līmeņi lielākai drošībai. Ja pļāvējs tiek pārvietots, atskan skaļa signalizācija, kas atslēdzama tikai ar pļāvēja individuālo PIN kodu.
  • Automātiska ceļa atrašana
Husqvarna Automower® automātiski nosaka šauras ejas un atrod ceļu pat caur šaurākajajām ejām. Tas izplānos maršrutu, lai izvairītos no nevēlamām vietām.
  • Drošs jebkuriem laikapstākļiem
Automower® laukā var atrasties 24 stundas diennaktī, jo tas ir veidots tā, lai bez problēmām darbotos jebkuros laikapstākļos. Automower® ir izveidots, lai bez problēmām spētu darboties skarbajos Skandināvijas klimatiskajos apstākļos.
  • Automātiskā uzlāde
Kad robotizētajam zāles pļāvējam nepieciešama uzlāde, tas pats atrod ceļu uz uzlādes staciju.

Robotizētie zāles pļāvēji Husqvarna Automower AM305

967974011
Novērtējums 

Husqvarna Automower® 305 ir kompakts zāles pļāvējs, kas ideāli piemērots nelieliem, sarežģīta plānojuma dārziem līdz 600 m2 un viegli apstrādājamām nogāzēm ar 40% slīpumu.

€1299,00
AR PVN
Daudzums
Pieejams uz pasūtījumu

 

Droši pirkumi

 

Ātra piegāde

 

14 dienu preču atgriešana

Apraksts

Husqvarna Automower® 305 ir kompakts zāles pļāvējs, kas ideāli piemērots nelieliem, sarežģīta plānojuma dārziem līdz 600 m2 un viegli apstrādājamām nogāzēm ar 40% slīpumu. Četrriteņu platforma komplektā ar sistemātiskās gaitas kontroli nodrošina efektīvu darbību, bet trīskāršās meklēšanas funkcija atvieglo ātrākā ceļa plānošanu uz uzlādes staciju. Aprīkots ar laikapstākļu taimeri, sala sensoru un Automower® Connect @ Home sistēmu. Viegli notīrīt un nomazgāt ar šļūteni.

Tehniskā specifikācija
967974011

Datu lapa

Darba laukums (±20%)
600 m²
Informācijas panelis
LCD displejs ar iestatījumu izvēlni
Akumulatora tips
Li-Ion
Akumulatora jauda
2.1 Ah
Aptuvenais uzlādes laiks
60 min
Vidējais pļaušanas laiks ar vienu uzlādi
70 min
Enerģijas patēriņš pļaušanas laikā
25 W
Uzlādēšanas sistēma
Automātiska
Pļaušanas augstums, min-max
20 - 50 mm
Pļaušanas mehānisms
3 rotējoši pļaušanas naži
Garantētais trokšņa līmenis
58 dB(A)
Maksimālais darba platības slīpums
40 %
Svars
9.4 kg
Recenzijas

Write your review

Robotizētie zāles pļāvēji Husqvarna Automower AM305

Robotizētie zāles pļāvēji Husqvarna Automower AM305

Husqvarna Automower® 305 ir kompakts zāles pļāvējs, kas ideāli piemērots nelieliem, sarežģīta plānojuma dārziem līdz 600 m2 un viegli apstrādājamām nogāzēm ar 40% slīpumu.

Write your review
В этой категории 10 товаров:

Код: 970535111

Бренд: Husqvarna

Газонокосилки-роботы Automower AM320 Nera Husqvarna

Отзыв(ы): 0

Automower® 320 NERA — это высокопроизводительная газонокосилка-робот, обеспечивающая удобство кошения, прочную конструкцию и надежную работу на газонах площадью до 2200 м².

Цена 2 850,00 €
Еще
Доступно по заказу

Код: 970526711

Бренд: Husqvarna

Газонокосилки-роботы Automower Husqvarna AM310 MARK II

Отзыв(ы): 0

Эта модель создана на базе надежной 4-колесной платформы и отличается улучшенной способностью преодолевать неровные участки и компактными размерами.

Цена 1 709,00 €
Еще
В наличии

Код: 970526811

Бренд: Husqvarna

Газонокосилки-роботы AM315 MARK II Automower Husqvarna

Отзыв(ы): 1

Функция автоматического прохождения узких участков помогает этой модели преодолевать узкие проходы, а таймер погоды регулирует настройки кошения в соответствии с условиями для роста травы.

Цена 2 099,00 €
Еще
В наличии